2. Förfarande
Förfarande
Titel: Instrument och reagens för molekylär blodsmittescreening (NAT) av blodgivare
Beskrivning: Leverans och installation av instrument för molekylär blodsmittescreening (NAT) av blodgivare samt löpande leveranser av tillhörande förbrukningsprodukter.
Intern identifierare: 2024-O001880
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33124100 Diagnostisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000