3853-2019 - ResultatSverige-Kristianstad: Personalutveckling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster i Ledarutveckling
Referensnummer: 1702976
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79633000 Personalutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsulttjänster i Ledarutveckling.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1702976
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
1702976- Ledningsgrupputveckling
Del nr: ledningsgrupputveckling
80500000 Utbildningstjänster, 80532000 Chefsutbildning, 80560000 Övningar i sjukvård och första hjälpen, 80570000 Personlighetsutvecklande utbildning
Chefs och ledarsutvecklingstjänster, utbildning.