2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskinstegfordon
Beskrivning: Maskinstegfordon
Intern identifierare: 2026-000205
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34913700 Brandbilsstegar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Option av ytterligare 2 stycken maskinstegfordo