385327-2024 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – Konsulttjänster avseende Markförvaltning, stadsbyggnadsprojekt samt exploateringsprojekt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster avseende Markförvaltning, stadsbyggnadsprojekt samt exploateringsprojekt
BeskrivningKiruna kommunkoncern upphandlar tekniska konsulttjänster inom rubricerat område. Information om upphandlingen samt krav på uppdraget enligt upphandlingsdokument. Ramavtal avses att tecknas med högst två konsultföretag. Välkomna att delta i upphandlingen!
Intern identifierare2024-033
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelFast pris