2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ballistic helmets - High cut
Beskrivning: This procurement includes the provision of Ballistic helmets of model High-cut.
Intern identifierare: A360.521/2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35813000 Militärhjälmar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ballistic helmets - High cut
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Ramavtal kan förlängas 12 månader i taget 5 gånger