Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79992000 Receptionstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63514000 Turistguidning, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Paris (FR101)
Land: Frankrike
Värde