See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Låssmedstjänster och tillhörande produkter
Beskrivning: Uppdragen kommer att utföras på Gryaabs avloppsreningsanläggning Ryaverket men också i accesspunkter, tex portar till Gryaabs berganläggningar. Miljön i vissa delar av vår anläggning är korrosiv vilket gör att det ställs särskilda krav på utrustning och material som installeras.
Intern identifierare: 25/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000