385390-2025 - Resultat
Sverige – Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling – Upphandling Utrustning för rengöring och autoklavering _FTV2409-0363
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling Utrustning för rengöring och autoklavering _FTV2409-0363
BeskrivningUpphandling för ramavtal avseende Utrustning för rengöring och autoklavering i tre anbudsområden och option för service och underhåll av befintlig utrustning.
Intern identifierare25/1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000