2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Nytt fastighetssystem till Lokalfastigheter
Beskrivning: Lokalfastigheter i Sundbyberg inbjuder till RFI för samtliga intresserade av att leverera nytt fastighetssystem till beställarens verksamhet gällande fastighetsdatabas och teknisk förvaltning. Underlaget beskriver övergripande beställarens organisation och målsättningen med den blivande upphandlingen samt en inbjudan till leverantörsdialog.
Intern identifierare: LF-2024-004
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning