Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kranbil
Referensnummer: 2020/0896-VKF
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34142000 Kranbilar och dumprar
II.1.4.
Kort beskrivning
Fabriksny kranbil med komprimerande sopskåp och dieseldrift.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34140000 Tyngre motorfordon
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen