385547-2018 - ÄndringSverige-Göteborg: Markskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Markskötsel av Campusområden - Luleå
Referensnummer: 18/44
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Akademiska Hus behov av markskötsel inklusive snöröjning och halkbekämpning för Campusområde Luleå