385561-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Samhällstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av tjänster avseende utredare och projektledare
Referensnummer: 0815/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
75200000 Samhällstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av tjänster avseende utredare och projektledare.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79311000 Undersökningar, 79311300 Undersökningsanalys, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen