2. Förfarande
Förfarande
Titel: Påminnelse- och kravhantering2
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Region Hallands samlade behov av Påminnelse- och kravhantgeringstjänster i enlighet med upphandlingsdokumenten i sin helhet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133120:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79940000 Inkasso
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Förlängningsoptioner