385593-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – 2025 Autoklaver, Region Norrbotten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel2025 Autoklaver, Region Norrbotten
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal på autoklaver för leverans till Region Norrbotten.
Intern identifierare25/159
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien, 33191100 Steriliseringsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000