2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service/maintenance of autonomous marine robotic platforms
Beskrivning: Technical and engineering services to support the maintenance and deployments of autonomous marine robotic platforms for the coming three years. Engineering support is also required to integrate and test new sensors on these autonomous platforms.
Intern identifierare: EUI 25 005
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50240000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 73112000 Marin forskning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000