385613-2022 - ResultatSverige-Linköping: Personalutveckling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grupputveckling, ledarskapsutveckling och förändringsledning
Referensnummer: UPH-2018-0120
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79633000 Personalutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Lejonfastigheter genomför upphandling av kompetensutveckling inom områdena grupputveckling, ledarskapsutveckling och
förändringsledning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79632000 Utbildning av personal, 79633000 Personalutveckling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen