385643-2026 - Resultat
Sverige – Teknisk besiktning och provning – Myndighetsbesiktningar av fasta installationer, motordrivna och tryckbärande anordningar, cisterner, hissar, rulltrappor m.fl.
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMyndighetsbesiktningar av fasta installationer, motordrivna och tryckbärande anordningar, cisterner, hissar, rulltrappor m.fl.
BeskrivningKontraktet avser löpande besiktning enligt lagstadgade besiktningsintervall av beställarens objekt såsom fasta installationer, motordrivna och tryckbärande anordningar, cisterner, hissar, rulltrappor m. fl.
Intern identifierareKOM-417155
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMyndighetsbesiktningar av fasta installationer, motordrivna och tryckbärande anordningar, cisterner, hissar, rulltrappor m.fl.