38567-2020 - ResultatSverige-Karlskrona: Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Entreprenad/hantverkstjänst Ventilation och Lås
Referensnummer: KS 2019/8457 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
II.1.4.
Kort beskrivning
Ventilationstjänster och Låsservice
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45331210 Installation av ventilation, 98395000 Låssmedstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ventilationsservice och Låsservice för Kruthusen Företagsfastigheter och Karlskrona kommun.