2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ekonomisk Företagsinformation
Beskrivning: Kortfattad beskrivning av kontraktsföremålet: Företagsinformation avseende ekonomisk information som levereras via ett modernt API avseende företag och organisationer registrerade i Sverige. Företagsinformation via filöverföring vilket innebär leverans av fil på SFTP- konto med dagliga uppdatering av information för alla nya organisationer i Sverige som tillkommit sedan senaste filöverföringen.
Intern identifierare: Af-2025/0105 6498
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72314000 Datainsamlings- och kollateringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48614000 Datainsamlingssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1801680-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: 1801682-1