See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kamerasläpfordon
Beskrivning: -
Intern identifierare: A127.196/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34223300 Släpvagnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1
Intern identifierare: Anbudsområde 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 2
Beskrivning: A. B.
Intern identifierare: Anbudsområde 2