385711-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnation av lägenheter – Nybyggnation lägenheter Svenljunga 5:468
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelNybyggnation lägenheter Svenljunga 5:468
BeskrivningNyproduktion av totalt två st lägenhtshus med 16lgh i respektive byggnad. Option gäller för det sista huset. Utformat som tävlingsbidrag och vi utvärderar utformning, pris, referenser och närmiljö.
Intern identifierare24106
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211341 Byggnation av lägenheter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000