385722-2026 - Resultat
Sverige – Utryckningsfordon – Ledningsbil 2026
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLedningsbil 2026
BeskrivningInköp ledningsbil
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131021:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon