385886-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Telefon- och dataöverföring – SIM-kort inkl. administration
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSIM-kort inkl. administration
BeskrivningSIM-kort till VGR-5G som etableras inom regionen. Upphandlingen omfattar beställa, lagra, distribuera, aktivera och förvalta SIM-kort ÄSS nr: RBER0043945
Intern identifierareRS 2026-00468
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64210000 Telefon- och dataöverföring
Ytterligare klassificering (cpv): 31712111 Telefonkort, 64212900 Telefonkortstjänster, 64214000 Särskilda nättjänster för företag
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000