385924-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Tumba: Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationsbyrå- och Contentbyrå.
Referensnummer: 2020:218
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av kommunikationsbyrå- och Contentbyrå- PR-tjänster arkivering leverantören ansvarar dessutom för att Beställarens original och reproduktionsmaterial förvaras på ett betryggande sätt under en tid av tolv månader efter avtalad förfogandetid.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79416100 Managementtjänster avseende public relations, 79420000 Managementtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen