See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Återinventering av ålgräs 2025 (DIS2)
Beskrivning: Uppdraget går ut på att inventera ålgräs vid ett antal utpekade transekter längs Skånes kust.Vid inventeringen ska ålgräsets maximala djuputbredning samt täckningsgrad anges. Fältarbetet utförs under perioden augusti-september.
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: 537-15537-2025
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000