2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trehjuliga lastcyklar
Beskrivning: Lastcyklar för gods samt lastcyklar för barn.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89194:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34432000 Delar och tillbehör till cyklar