2. Förfarande
Förfarande
Titel: VA- och VS-Material
Beskrivning: Ramavtal tecknats avseende VA- och VS-Material.
Föregående meddelande: 48554-2025
Intern identifierare: 25-1010-1112-1010-148
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44130000 Avloppshuvudledningar
Ytterligare klassificering (cpv): 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000