2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kvalificerat konsultstöd till Koncernledningen
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av konsultstöd för strategi- och managementarbete på hög strategisk nivå för Region Skånes verksamheter, inklusive dess stödfunktioner.
Intern identifierare: 2022-O000109
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter