3861-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Bedömningstjänster vid rekrytering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbetspsykologiska tester
Referensnummer: 21-26876
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
II.1.4.
Kort beskrivning
Finansinspektionen har för avsikt att upphandla arbetspsykologiska tester.