2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk konsult OVK-besiktning
Beskrivning: Uppdraget innebär förutom att utföra OVK-besiktningar även att i samband med OVK-besiktningen kunna ge beställaren råd och förslag på förbättringsåtgärder för den aktuella anläggningen.
Intern identifierare: Ten 2025/227
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000