386165-2024 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Skolskjuts Boxholm kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkolskjuts Boxholm kommun
BeskrivningUppdraget omfattar skolskjuts, det vill säga transporter av elever till och från skolor inom Boxholms kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSkolskjuts Boxholm
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94758:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter, 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål