386196-2021 - ResultatSverige-Norrköping: Bränslen
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
HV100
Referensnummer: 21/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09100000 Bränslen
II.1.4.
Kort beskrivning
TvNO Textilservice AB organisationsnummer 556194-6152, nedan Beställaren, inbjuder Er att lämna anbud avseende fysiska av HVO100 till produktionsanläggningen i Norrköping, samt kunna ges möjlighet att tanka publikt.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
09134200 Dieselbränsle
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
TvNO Textilservice AB organisationsnummer 556194-6152, nedan beställaren, inbjuder Er att lämna anbud avseende fysiska av HVO100 till produktionsanläggningen i Norrköping, samt kunna ges möjlighet att tanka publikt.