2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikation som tjänst
Beskrivning: Strängnäs kommun bjuder in er till att ansöka om att delta i denna upphandling av kommunikation som tjänst, som sker genom förhandlat förfarande.
Intern identifierare: KS/2023:316
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000