386244-2025 - Resultat
Sverige – Försäkrings- och pensionstjänster – Försäkringsvärderingstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsvärderingstjänster
BeskrivningUpphandlingen avser försäkringsvärderingstjänster. Värderingarna som utförs ska vara anpassade till generella försäkringsvillkor och ska normalt motsvara nyanskaffningsvärde av den värderade egendomen.
Intern identifierare25/113
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66500000 Försäkrings- och pensionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000