See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Robotgräsklippning som tjänst/hyra samt köp av robotgräsklippare
Beskrivning: Lidköpings kommun 212000-1694 Skara kommun 212000-1702 Essunga kommun 212000-2916 Vara kommun 212000-2924 Bjuder in er till att lämna anbud på gräsklippning med robot som tjänst/hyra samt köp av robotklippare i enlighet med detta upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 2023-84
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 16311100 Gräsklippare eller gräsklippningsmaskiner för parker eller idrottsplatser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1: Klippare köp
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2: Klippare hyra
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 3: Klippare hyra utan framdragen el