2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal för växthus
Beskrivning: Service för forskningsväxthus, se upphandlingsdokument
Intern identifierare: SU-473-0012-26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92531000 Tjänster i botaniska trädgårdar
Ytterligare klassificering (cpv): 16400000 Sprutmaskiner för jordbruk eller trädgårdsskötsel, 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster, 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Serviceavtal för växthus