See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Modulskåp - JIT 2026 SLL290
Beskrivning: Upphandling avseende JIT-skåp, modulskåp, hyllsystem/reoler, mobila skåp.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118029:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 39132500 Rullvagnar för kontor, 39100000 Möbler, 33100000 Medicinsk utrustning, 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål