Kort beskrivning
Regeringen har gett Kammarkollegiet i uppdrag att inrätta ett grundläggande omställnings- och kompetensstöd till arbetstagare utan kollektivavtal. Med anledning av detta genomför Kammarkollegiet en upphandling av nedanstående tjänster:
2. Vägledning till anställda.