2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ammoniumsulfat och natriumhypoklorit
Beskrivning: Leverans av ammoniumsulfat och natriumhypoklorit till Kommunalförbundet Norrvatten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24312220 Natriumhypoklorit, 24413300 Ammoniumsulfat, 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001