386357-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – (7652) Samordnande miljöspecialist i järnvägs- och vägprojekt, IVtm3
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel(7652) Samordnande miljöspecialist i järnvägs- och vägprojekt, IVtm3
BeskrivningAvrop av Resurskonsulter Övergripande miljöstöd - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 13565, Resurskonsulter Övergripande miljöstöd - samordnande miljöspecialist till väg och järnvägsprojekt
Intern identifierareKOM-420585
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare(7652) Samordnande miljöspecialist i järnvägs- och vägprojekt, IVtm3