386427-2024 - Resultat
Sverige – Engångshandskar – Operations- och undersökningshandskar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOperations- och undersökningshandskar
Beskrivningoperations- och undersökningshandskar/skyddshandskar för olika användningsområden.
Föregående meddelande310653-2023
Intern identifierareRJL 2022/3474
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18424300 Engångshandskar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGENERELL DEL