386444-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Byggnation av bostäder
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av tillfälliga bostäder Platinan,Södermalm och Svedjaren.
Referensnummer: 2017-30388
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45211300 Byggnation av bostäder
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av tillfälliga bostäder Platinan, Södermalm och Svedjaren.