See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förtjänsttecken
Beskrivning: Upphandling av guldklockor som ska delas ut för lång och trogen tjänst. Guldklocka är Region Uppsalas förtjänsttecken till den medarbetare som arbetat 25 år i regionens tjänst.
Intern identifierare: UPPH2025-00009
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18500000 Smycken, klockor o. d.
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän information
Beskrivning: Enligt underlag
Intern identifierare: 1668011
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Intern identifierare: 1668664
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kvalificering av leverantör
Intern identifierare: 1673077
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1673080
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Utvärdering av anbud
Intern identifierare: 1673081
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Avtal
Intern identifierare: 1711472