See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt kött och chark
Beskrivning: Färskt kött och chark
Intern identifierare: 24RS315
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter, 15110000 Kött, 15130000 Köttvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Ytterligare klassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsinbjudan