38656-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Bråcknät och tillbehör, SLL586
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBråcknät och tillbehör, SLL586
BeskrivningOmfattar bråcknät, bråckpluggar samt fastsättningsanordningar för dessa.
Intern identifierareFSN 2024-0238
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33184100 Kirurgiska implantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000