386661-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter – Växter till Svedala stationsområde
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVäxter till Svedala stationsområde
BeskrivningTräd, perenner, buskar och vårblommande lök.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelEtapp A
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99942:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelEtapp B
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99942:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelEtapp C
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99942:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelEtapp D
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99942:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelEtapp E
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99942:Lot:5