2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitala Nyckelskåp
Beskrivning: Upphandlingen avser Digitala Nyckelskåp till Region Halland.
Intern identifierare: RS240845
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39141300 Förvaringsskåp
Ytterligare klassificering (cpv): 39173000 Förvaringsenheter, 44421000 Armerade eller förstärkta kassaskåp och dörrar, 44421300 Kassaskåp, 44421700 Lådor och skåp, 44421720 Förvaringsskåp, 44520000 Lås, nycklar och gångjärn, 44522200 Nycklar, 48000000 Programvara och informationssystem, 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)