386749-2024 - Resultat
Sverige – Hälsovårdstjänster – Företagshälsovård
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFöretagshälsovård
BeskrivningSyftet med upphandlingen av företagshälsovård är att teckna avtal med en utförare som ska stödja och komplettera kommunens egna resurser inom arbetsmiljöområdet.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96670:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård