See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Packskynken och Sterilemballage
Beskrivning: Packskynken och Sterilemballage
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Position 1. Autoklavtejp Med Indikator för väteperoxid
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33198000 Sjukvårdsartiklar av papper, 33198200 Steriliseringspåsar eller -förpackningar av papper
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Position 2. Autoklavtejp Med Indikering
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Position 3. Autoklavtejp Utan Indikering 19mm
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Position 4. Autoklavtest, typ Bowie&Dick
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Position 5-7. Fuktpapper
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Position 8-20. Steriliseringspåse, papper/plast, svetsbar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Position 21-25. Steriliseringsemballage, papper/plast - Metervara
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Position 26-27. Steriliseringspåse- och rulle för tyngre gods, nonwoven
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Position 28. Steriliseringspåse- och rulle för låg temperatur.
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Position 29 Steriliseringspåse Ultrapåse- och rulle
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Position 30-32 Packskynke, cellulosa
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Position 33-36. Packskynke - SMS, sammansvetsade ark H400
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Position 37. Packskynke - SMS, sammansvetsade ark H500
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Position 38. Plastöverdrag/kapell till vagnar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Position 39. Steriliseringspåse- rulle för tyngre gods, nonwoven
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Position 40 Instrumentskydd papper
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92017:Lot:16