2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsol till NMR-instrument
Beskrivning: Konsol till NMR-instrument samt serviceavtal.
Intern identifierare: A443.371/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konsol till NMR-instrument